Головні новини

Рельсобус до Борисполя розігнали до 121 км/год


Рельсобус до Борисполя розігнали до 121 км/год

“Укрзалізниця” провела випробування рейкових автобусів Pesa, які курсуватимуть в аеропорт Бориспіль з максимальною пасажирської завантаженням.

Роль пасажирів виконували залізничники. Поїзд стартував від центрального ж/д вокзалу Києва. Про це повідомляють у медіацентрі УЗ “Магістраль”.

“За якихось 27 хвилин 122 залізничника, які брали участь у тестуванні, опинилися біля терміналу D міжнародного аеропорту Бориспіль. Поїзд рухався без зупинки на станції Дарниця. Максимальна швидкість – 119 км/год”.

О 10:50 поїзд відправився назад до Києва і вже в 11:20 був на центральному вокзалі, зробивши при цьому на станції Дарниця планову зупинку для висадки частини пасажирів. Максимальна швидкість, яку рейковий автобус розвинув на зворотному шляху, склала 121 км/ч.

У рейковому автобусі Pesa 81 місце для сидіння.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” прогнозує перевезення по маршруту Київ – аеропорт Бориспіль близько 3,8 млн пасажирів у 2019 році.

При ціні квитка-80 гривень проект окупиться протягом 10 років, але не виключається підвищення вартості проїзду в залежності від попиту на послугу.

Поїзд з центрального вокзалу Києва в аеропорт буде доїжджати орієнтовно за 40 хвилин із зупинками на станціях Видубичі і Дарниця. На лінії будуть працювати чотири дизельних рельсобуса Pesa і ще один буде в резерві.

“>

10.11.2018
15:56
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top