Головні новини

Російський журналіст: До шпигунства в Австрії причетний співробітник ГРУ

У скандалі з викриттям полковника австрійської армії, який шпигував на користь Росії, фігурує співробітник ГРУ Дмитро Байбородин.

Про це повідомляє російський журналіст Сергій Канів на своїй сторінці в Facebook.

«Дмитро Володимирович Байбородин (1974 р.) закінчив Військовий університет Міноборони РФ (факультет іноземних мов і зарубіжної військової інформації), потім Військово-Дипломатичну академію (на сленгу грушников «Консерваторія»), у 2004 році працював у представництві компанії «SIEGLOCH MASCHINENBAU GMBH» та «GRUBER & CO. GRUPPEN GMBH». В останні роки ГРУшник курсував між Австрією і Німеччиною і представлявся російським бізнесменом (навіть сторінка в соцмережах була). Спробував поговорити з ним, але він мене заблокував», — пише він.

За словами Канева, цей шпигунський скандал вже не є першим в Австрії.

«У червні 2007 року австрійські спецслужби затримали представника Роскосмоса Володимира Вожжова, який на той момент був свояком Володимиру Путіну (одружений на Ользі Цомаевой — сестрі колишньої дружини ВВП Людмили Путіної). За версією австрійської контррозвідки, Вожжова займався шпигунством і намагався завербувати важливого чину з Міноборони Австрії. Тоді Людмила Путіна підняла страшний шум і на виручку Вожжова були кинуті всі сили», — розповідає журналіст.

“>

10.11.2018
14:12
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top