Головні новини

Росія терміново скликала Радбез ООН із-за України: викрито підлий план

Росія ініціювала засідання Ради безпеки ООН з-за ситуації на сході України у вівторок, 12 лютого, однак її справжня мета – відволікти увагу від обговорення агресії Кремля.

Про це у Facebook повідомив речник Постійного представництва України в ООН Олег Ніколенко. Задекларований привід зборів – четверта річниця Мінських домовленостей.

«Справа в тому, що це – чергова «димова завіса», метою якої є відволікти увагу держав-членів ООН від першого комплексного обговорення в Генеральній Асамблеї ООН російської агресії проти України, яке заплановано на 20 лютого – в п’яту річницю конфлікту на Донбасі», – пояснив він.

Ніколенко також додав, що в ООН ніхто не вірить в конструктивну роль Кремля у вирішенні ініційованого ним же конфлікту. З цієї причини, скликання Ради безпеки ООН Росією виглядає особливо цинічним.

Дипломат також зазначив, що Україна використовує цю можливість для того, що донести інформацію про реальну обстановку на Донбасі. «В останні дні там російські бойовики обстрілюють українські позиції, в тому числі і з забороненого Мінськими домовленостями зброї», – пояснив він.

У коментарі «Укрінформу» Ніколенко відзначив ще одну важливу деталь. За його словами, вибір дати був невипадковим, адже на 12 лютого в ООН також запланована презентація Плану гуманітарного реагування для України на 2019 рік.

В Організації задекларували потреба в 163 млн доларах США для надання допомоги 2,3 мільйона українців, постраждалих у результаті російської агресії.

«>

11.02.2019
21:56
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top