Головні новини

Роскомнагляд вимагає від YouTube видалити відео українського ЗМІ

Роскомнагляд вимагає від українського інформаційного агентства Центр журналістських розслідувань видалити відео-репортаж про кримському политзаключенном Емір-Усеине Куку. Федеральна служба написала скаргу в юридичний відділ YouTube.

Мининформполитики України написало лист адміністрації YouTube і Google. Лист опублікувала в Facebook заступник міністра інформполітики Еміне Джеппар. Відомо, що 4 лютого Центр журналістських розслідувань отримав лист від YouTube з вимогою видалити відео. Соціальна мережа аргументувала вимога скаргою від Роскомнагляду. На думку російського відомства, відео містяться «заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності…», що є порушенням законодавства РФ.

У Мининформполитики України цю звинувачення спростовують і просять адміністрацію YouTube і Google не вживати ніяких заходів.
В українському відомстві підкреслюють, що опубліковане відео піднімає проблему порушення прав людини в Криму з боку окупаційної влади. Українська сторона, що саме це викликало у Роскомнадзора бажання видалити інтерв’ю. Також в Мининформполитики підкреслюють, що робота українських ЗМІ не підпадає під юрисдикцію Росії.

Еміне Джеппар розцінює поведінку Роскомнадзора як «втручання, політизацію та спробу використовувати корпорацію Google і її дочірню компанію YouTube в своїх політичних цілях». 
«>

06.02.2019
20:14
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top