Головні новини

Саакашвілі: Україна зникне як держава, якщо Порошенко знову стане Президентом

Екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі в інтерв’ю DW спрогнозував, які шанси чинного глави держави Петра Порошенка перемогти на майбутніх виборах президента України.

Колишній губернатор Одеської області заявив, що не вірить у високий рейтинг Порошенко і звинуватив його у підкупі виборців.

«Я не вірю в те, що у нього високий рейтинг, і що у нього є великі шанси виграти. Він виставив ту ж схему підкупу, що і в Грузії. У них, за моїми даними, близько 400 млн доларів на сітку підкупу голосів. У Грузії по відношенню до чисельності населення було ще більше. Але просто на відміну від Грузії Україна — дуже велика країна. Там і у інших партій теж є гроші. Мені здається, що це допоможе Україні швидше позбутися від Порошенка, ніж ми змогли поки що позбутися від Іванішвілі», — заявив Саакашвілі.

Тим не менш, він зазначив, що зміни у владі автоматично не означають швидкий прогрес України, оскільки у всіх кандидатів є свої проблеми.

«Але якщо не буде змін, якщо не поміняти Порошенко на когось іншого, — не з обойми Путіна (президент РФ — ред.) — українська держава просто припинить своє існування.

Не можу я собі уявити, що ця людина так цинічно відмовився від усіх своїх обіцянок перед українським народом і раптом знову стане президентом. Україна просто може розпастися на багато частин. Звичайно, Путін цього чекає.

Але не він це зробить, а Порошенко, навіть без допомоги Путіна. Тому мені здається, що зараз стоїть питання життя і смерті України», — застеріг екс-президент Грузії.

«>

12.02.2019
07:40
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top