Головні новини

«Справа Труханова»: клопотання відхилено, позов про відшкодування шкоди в 185 мільйонів відкликаний

9 листопада в Малиновському районному суді Одеси відбулося ще одне підготовче засідання по кримінальній справі стосовно мера міста Геннадія Труханова та інших посадових осіб, обвинувачених за статтею КК України «Заволодіння чужим майном (коштами бюджету) в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб».

Судова колегія не задовольнила жодну з раніше поданих клопотань захисту, в тому числі — про зняття арешту з 185 млн. гривень з бюджету міста за придбане будівля заводу «Краян». Також суд відхилив два клопотання про зміну запобіжного заходу двом підсудним — директор компанії ТОВ «еліт Девелопмент» — продавця адмінбудівлі Петру Загодиренко і директору компанії ТОВ «Valton Group» Ігоря Кравченка. Незважаючи на те, що адвокати посилалися на позитивні характеристики і навіть відзнаку президента України, вручену Кравченко «за участь в антитерористичній операції».

Таким чином, застава в 10,55 млн гривень повернуто не буде (обидва цих фігуранта вийшли з СІЗО під заставу в розмірі 5 і 5,5 мільйонів гривень відповідно).

Без задоволення залишені скарги адвокатів на дії прокурорів САП і слідчих НАБУ щодо продовження провадження оценщице будівлі Галині Богданової. Кримінальне провадження стосовно неї буде продовжено — прокурор представив відповідну «папір» від столичних правоохоронців.

Без розгляду залишили цілий ряд, близько 20, клопотань.

За відомостями «ФАКТІВ», «справа Краян» — це близько 90 томів і 107 свідків, яких допитають на судових засіданнях.

Головуючий у процесі суддя Сергій Черевко оголосив, що на стадії підготовчих засідань були сформовані три томи кримінального провадження. Тепер належить вирішити, як саме будуть проходити слухання — тиждень через тиждень або два-три рази в тиждень.

Тим часом 10 листопада адвокат мера Одеси Олександр Лисак повідомив журналістам про те, що прокурор відкликав позов про відшкодування на користь держави 185 мільйонів гривень збитків.

«Це перший подібний випадок у моїй практиці, коли прокуратура відкликає позовні вимоги. Претензій про відшкодування матеріального збитку більше немає. А якщо немає шкоди, то я вважаю, що немає і складу злочину», — заявив Лисак.

Наступне засідання суду призначено на 14 листопада.

“>

10.11.2018
23:36
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top