Головні новини

Стало відомо про підготовку провокацій польськими радикалами під виглядом українських націоналістів

11 листопада у Варшаві заплановано марш на честь 100-річчя відновлення незалежності Польщі. Українцям у Польщі радять в цей день бути обережними, оскільки, судячи з усього, марш не обійдеться без провокаційних витівок.

Мер Варшави Ханна Гронкевич-Вальц намагалася заборонити акцію ультраправих сил Польщі. Градоначальник пригадала, що марш в минулому році виявився демонстративно зухвалим: були і расистські гасла, і ксенофобські заяви, і антисемітські заклики. Суд аргументів мера не зважив і вирішив, що порушення в минулому році — зовсім не привід забороняти марш в 2018-м. Таким чином, хода відбудеться, якщо мер за добу не знайде вагомих аргументів для апеляції.

Поки ж посольство України в Польщі закликає співвітчизників виявляти обережність, особливо перебуваючи в центрі Варшави і біля Національного стадіону. Посольство отримало інформацію, що польські радикали спробують влаштувати провокації під виглядом «українських націоналістів».

У чому будуть полягати провокації, поки не відомо, але не виключено, що автори спробують підштовхнути зібрався натовп до сутичок і силового протистояння.

“>

10.11.2018
15:56
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top