Світоліна виграла престижну нагороду WTA

Перша ракетка України Еліна Світоліна стала переможницею престижній номінації Жіночої тенісної асоціації. За підсумками голосування наша спортсменка була визнана кращою тенісисткою місяця.

Конкуренцію в боротьбі за престижну нагороду Світоліної склали американка Слоан Стівенс, білоруска Аріна Сабаленка і датчанка Каролін Возняцкі, повідомляє портал Великий теніс України.

After winning the biggest title of her career, @ElinaSvitolina earn Player of the Month!

— WTA (@WTA) 9 листопада 2018 р.

Нагадаємо, що в жовтні українська тенісистка поступилася у стартовому матчі в Пекіні, потім не зуміла пробитися в півфінал турніру в Гонконзі, але потім продемонструвала неймовірну гру і вперше в історії України виграла Підсумковий турнір в Сінгапурі з призовим фондом $ 7 000 000, вигравши всі п’ять матчів змагань.