Головні новини

У банку Порошенко прокоментували висновок мільярдів Януковича

У “Міжнародному інвестиційному банку” Порошенко стверджують, що діяли відповідно до закону, коли дозволили співробітникам банку ВБР, який належав Олександру Януковичу, вже при нинішній владі відкрити рахунки для виведення коштів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби банку, – передає Країна.

“У відповідності з вимогами законодавства України, банк не має права відмовити у відкритті рахунка, вчинення відповідних операцій за яким передбачено законом, установчими документами банку та наданою йому ліцензією, крім випадків, коли банк не має можливості прийняти на банківське обслуговування або якщо така відмова допускається законом або банківськими правилами”, – сказано в повідомленні. У банку зазначили, що згадані в розслідуванні “Схем” 30 фізичних осіб, які раніше працювали в ВБР на різних посадах середньої ланки, відкривали банківські рахунки на тих же умовах, що і всі клієнти.

Однак після зарахування коштів на їх рахунки МІБ повідомив у Державну службу фінансового моніторингу України про згаданих фінансових операціях, як того вимагає закон. Посилаючись на прес-службу Генпрокуратури, прес-служба МІБ повідомляє, що ГПУ спільно з Держфінмоніторингом відразу заблокували кошти на рахунках згаданих у розслідуванні осіб в банку.

У банку стверджують, що на сьогоднішній день на рахунках в банку заарештовано понад 200 млн. грн., подальша доля яких повинна вирішуватися правоохоронними та судовими органами.

“>

10.11.2018
17:40
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top