Головні новини

У бій вступають важкоатлети стало відомо про висунення в президенти відомого політика

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко буде брати участь у виборах президента України 31 березня 2019 року.

Його кандидатуру висунули на з’їзді партії «Громадянська позиція», який відбувся у Києві 11 січня. За відповідне рішення проголосували всі 265 присутніх делегатів.

«Для мене це честь і величезна відповідальність. Я знаю, як підняти країну і армію. Я не підпишу жодного популістського закону і міжнародної угоди, що суперечить інтересам країни. Мені досить одного президентського терміну, щоб закласти фундамент. Від цього рішення залежить майбутнє країни», — сказав Гриценко, коментуючи своє висунення.

«Я вам гарантую, що у президента України не буде офшорів, власності за кордоном, я гарантую, що піраміда корупції перетвориться в трапецію в перший день мого вступу на посаду президента», — заявив під час свого виступу Гриценко.

«Більше не треба. Тільки де-хто – відрубаю руки. Ніяких дорогих друзів не буде. Це все дуже важливо. Важливо відновити довіру. Слово «олігарх» Україна забуде», — пообіцяв кандидат у президенти.

Також Гриценко переконував, що за 5 років його каденції «реально повернути Донбас без капитуляционных мінських домовленостей», скасувати примусовий призов в армію і реформувати армію.

Також стало відомо, що партії «Громадянська позиція», «Громадянський рух «Хвиля», «Громадський рух «Рідна країна» та «Європейська партія України» спільно висунули Анатолія Гриценка в якості єдиного кандидата на посаду президента України на чергових виборах 31 березня 2019 року. Відповідне рішення партії оголосили під час Форуму демократичних сил 11 січня.

Серед інших на заході були присутні екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, народні депутати — «єврооптимісти» Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Наталія Кацер-Бучковська, колишній нардеп Тарас Стецьків, активісти Віталій Шабунін, Володимир Федорин, Олександр Леменов.

 

«>

11.01.2019
14:05
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top