Новини Iвано-Франківська

У Франківську без попередження будуть шрафувати за неприбрану прибудинкову територію

Встав о шостій, сьомій ранку, почистив біля свого будинку і пішов на роботу — поради від Смушака.

Інспекція з благоустрою буде штрафувати без попередніх зауважень власників приватних житлових будинків, магазинів, кафе та інших  суб`єктів господарювання які не входять в перелік комунальної власності. 

Сьогодні 5 листопада на оперативній нараді в міського голови директор Департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою Михайло Смушак повідомив, що  провів нараду  з приватними управителями по прибиранню власних територій приватними субєктами. Я деякі проблеми і є деякі покращення повідомив Смушак. 

«208 будинків, два двірника. Що вони там роблять?», — запитав міський голова. 

Смушак, пояснив, що проблема комплексна — не має людей, мешканці відмовляються платити, аргументуючи свою відмову тим, що самостійно будуть здійснювати прибирання прибудинкових територій.

За словами Смушака позитивні зміни є в тому, що кількість одиниць техніки по прибиранні території в приватних управителів збільшується. 

«Це добре!», — зазначив міський голова.

Ну і прибирання продовжив керівник департаменту.

«Кожен має прибирати біля себе — це зрозуміло в рамках благоустрою. Проблемні і слабкі сторони, які ми мали минулого року, як ми будемо вирішувати цього року, щоб історія не повторювалась. Перше — це прибирання власників прилеглих територій приватними суб`єктами — це є житлові будинки, відповідно магазини, кафе і т.д.. Ми не будемо більше попереджувати розмовляти, буде одразу протокол за адмінправопорушення і буде одразу штраф якщо не буде прибрано» — заявив Смушак.

«Найміть тут якогось дєда по трудовій угоді», — запронував Марцінків. 

«А чого ми пане голово маємо наймати якогось дєда, коли це приватний будинок? Встав о шостій, сьомій ранку, почистив біля свого будинку і пішов на роботу.», — заперечив Смушак. 

«Хай беруться за лопату пане мер», — додав Смушак.

Також керівник благоустрою повідомив, що коли випаде «великий сніг» на допомогу розчищати дороги та зупинки громадського транспорту вийдуть усі чиновники.

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top