Головні новини

У «Київтранспарксервісі» обшуки і арешти: «накрили» злочинну групу

У столичному КП «Київтранспарксервіс» розкрили масштабну корупційну схему. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Четверо комунальників організували схему системного вимагання і отримання хабарів від підприємців за розміщення на території столиці парковок. Організатором злочинного угруповання виявився головний спеціаліст відділу організації роботи відведених паркувальних майданчиків.

Він залучив до корупційної схеми ще двох начальників відділів та фахівці, які безпосередньо займалися оформленням документів на розміщення парковок, узгодження їх в управлінні патрульної поліції, проведенням зустрічей з підприємцями.

За укладання договору на розміщення одного паркомісця учасники злочинної групи вимагали від підприємців від 500 до 700 доларів. Одного з учасників затримали після отримання 33,6 тис. гривень.

Іншого фігуранта затримали в столичному аеропорту після повернення із закордонної поїздки, інших — на території столиці. Зазначимо, що керівництво комунального підприємства, як і зазвичай, виявилося осторонь від корупційних схем.

“>

10.11.2018
15:56
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top