Головні новини

У Львові готується акція проти Зеленського

У Львові атошники проведуть акцію «проти колунов». ЗМІ пишуть, що Зеленського хочуть дискредитувати за замовленням АП.

У п’ятницю, 8 лютого 2019 року, у Львові відбудеться акція протесту учасників бойових дій проти участі «клоунів» у президентській кампанії».

Про це пише Depo.Львів з посиланням на організаторів.

“Ми, ветерани українсько-російської війни та учасники бойових дій на сході країни, хочемо заявити про свою позицію з приводу президентських виборів в Україні. У той час, коли ворог щодня атакує українські позиції і хлопці з різних куточків країни, часто за тисячі кілометрів від рідного дому, змушені проливати свою кров за її незалежність, олігархи зуміли перетворити ситуацію на фарс і політичний маскарад», – йдеться в повідомленні.

Організатори кажуть, що «ми бачимо як мільярдери намагаються просунути до влади своїх кишенькових кандидатів, у яких за плечима ніякого політичного надбання, а лише обіцянки, зверхність до всього українського і часто найбільший досвід – участь у гумористичних програмах».

“Вважаємо, що в період смертельної небезпеки, коли вибори можуть стати вирішальними для країни, це є нічим іншим, як спробою розхитати човен і звести до абсурду весь інститут президентства. Розцінюємо це як плювок не тільки в обличчя кожному з нас, але і мільйонам українців. Завтра Львів висловить свою позицію – держава не цирк, а клоун не може бути Президентом», – йдеться в повідомленні. Акцію запланували на 16:00. У той же час, видання Форпост пише, що акцію протесту проти «клоунів» у президентській кампанії організовує відомий в регіоні бізнесмен і екс-народний депутат від ВО «Свобода» Ігор Кривецький за дорученням Адміністрації Президента.

Там зазначають, що анонс акції з’явився на сайті Depo, який входить до видавничий будинок, власником якого є народний депутат з БПП Вадим Денисенко. «Щоб дискредитувати Володимира Зеленського, який зараз є лідером президентського рейтингу, для участі в акції залучаються учасники АТО», – пише видання. також за його даними, Ігоря Кривецкого ЗМІ називають «господарем «Свободи», а його готельний комплекс у селі Стрілки збільшив свою площу за рахунок ділянок учасникам АТО.

«>

08.02.2019
15:08
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top