Головні новини

У США винесли вирок колишньому соратнику Манафорта

Консультант Паттен був засуджений до трьох років умовно за те, що він не зареєструвався як лобіст української політичної партії.

Федеральний суд США виніс вирок колишньому соратнику Пола Манафорта, Сему Паттену, в зв’язку з відсутністю реєстрації його в якості лобіста і нелегітимною роботі на користь українського уряду часів президентства Віктора Януковича. Про це повідомило американське видання The Hill.

За даними видання, консультант Паттен був засуджений до трьох років умовно за те, що він не зареєструвався як лобіст української політичної партії. Згідно з рішенням суду, йому також належить виплатити 5 тисяч доларів штрафу і виконати 500 годин громадської роботи.

Паттен визнав себе винним у серпні минулого року, співпрацював у розслідуванні спеціального адвоката Роберта Мюллера, а також в інших кримінальних розслідуваннях. Суддя Емі Берман Джексон, яка винесла вирок Паттену, вважає його злочин серйозним, але враховуючи, що він взяв на себе відповідальність і співпрацював з державними прокурорами, істотно пом’якшила покарання.

Раніше стало відомо, що суд у Вашингтоні засудив Манафорта більш ніж до 3,5 років в’язниці за чинення тиску на свідків і незаконну лобістську діяльність за кордоном. Також він повинен виплатити майже шість мільйонів доларів як відшкодування збитку.

«>

13.04.2019
07:03
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top