Головні новини

У Тимошенко може з’явитися серйозний опонент на виборах

У лідера партії «ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко може з’явитися серйозний опонент серед технічних кандидатів у президенти України.

Екс-телеведуча «Прямого», а значно раніше – «Інтера» Юлія Литвиненко в інтерв’ю свого колеги по журналістському цеху Євгену Кисельову підтвердила інформацію, що на повному серйозі розглядає і пропозицію балотуватися в президенти.

Те, що головним опонентом Литвиненко може стати саме Юлія Володимирівна свідчать відповіді телеведучої під час інтерв’ю. За словами Литвиненка, по ідеології вона крайній консерватор, тому що лібералом вона була, коли звучали перші обіцянки Юлії Тимошенко і вірила в них, сподівалася, що то здійсниться. Своїм ідеалом у політиці Юлія назвала «залізну леді» Маргарет Тетчер.

За словами Юлії Литвиненко, у неї позитивний рейтинг, тому що журналістів люблять більше, ніж політиків. А далі телеведуча знову згадала заяву Тимошенко, яка, свого часу заявила, що вона професійний економіст. Литвиненко зазначила, що, якщо Юлія Володимирівна дійсно досі вважає себе висококласним економістом, то нехай йде в університет, очолює університети, вчить студентів, як не допустити помилок, які допустили сама.

«>

14.01.2019
12:19
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top