Головні новини

У ЗМІ повідомили, що в напівпорожній Верховній Раді зареєстрували 341 нардепа

Повідомляється, що на засідання Верховної Ради 8 лютого працювати прийшли близько 50 парламентаріїв з 423. Вони провели Годину запитань до уряду — і розійшлися.

Нардепи часто не ходять на пленарні засідання, тим самим нехтуючи своїми обов’язками.

Так, сьогодні під час реєстрації депутатів, голосування показало 341 парламентарія, але, по факту, в залі перебувало близько 50 осіб. Після перерви їх число склало 34-40 людина. У виданні повідомили, що з-за цього не варто чекати якихось серйозних рішень.

Від Кабінету Міністрів України не було прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, а також багатьох інших ключових міністрів, тому головував перший віце-прем’єр Геннадій Зубко.

Обговорення в парламенті стосувалося теми про здоров’я українців, субсидії і проблеми з дорогами.

Повідомляється, що міністр інфраструктури Володимир Омелян відповідав на питання про дороги в Україні. Він підкреслив, що фінансування зараз для цього немає, і додав, що «уряд — це не Хогвардс, робимо все, що можемо».

Згідно з даними Комітету виборців України, всі засідання Верховної Ради у січні пропустили 22 народних депутати, серед яких Андрій Білецький, Євген Мураєв, В’ячеслав Богуслаєв, Іван Винник, Михайло Добкін, Дмитро Добкін, Костянтин Жеваго, Роман Зварич, Ігор Котвицький та інші.

«>

08.02.2019
15:26
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top