Головні новини

В Україні передвиборча кампанія розпочалася ще до її офіційного старту — політолог

Раніше всіх передвиборчу кампанію в Україні почали самі ресурсообеспеченные кандидати і кандидати, які перебувають у політичному тонусі.

Про це кореспонденту ГолосUA повідомив виконавчий директор «АП POLITCONSULTANT.org» Микола Волгов.

Експерт зазначив, що в Україні вперше передвиборна кампанія почалася до її офіційного старту, і раніше за всіх її почали ресурсообеспеченные кандидати.

«Як правило, раніше всіх починають передвиборчу кампанію найбільш ресурсообеспеченные кандидати, у яких є на це гроші, або кандидати, які, так чи інакше, вже знаходяться у політичному тонусі», — пояснив Микола Волгов.

Політолог додав, що останні, як перебували в активному стані, виступаючи з парламентської трибуни, лідери фракцій, так вони плавно входять в передвиборну кампанію.

«Всі інші кандидати, менш ресурсообеспеченные, поки вибирають для себе, з якою метою їм висуватися в парламент, щоб зайняти перше місце в залі», — підкреслив Микола Волгов.

Він пояснив, що хтось з них піде дійсно технічним кандидатом, щоб «розрізати» електоральне поле. Хтось висунеться, щоб «приторгувати» своїм неіснуючим рейтингом, піти в штаб до людини, у якого є гроші. Це такий бізнес.

«Хтось із кандидатів досі чекає відмашки від олігархів — від спонсорів, які, грубо кажучи, сидять і думають, “а хто у нас там буде”. Оскільки засмічувати грошима когось- це вже не та ситуація. Вони думають, поставити на Петрова або на Васєчкіна. Коли виборець побачить все це велике меню, то там, звичайно, неминучі втрати навіть у лідерів списку», — припустив політолог.

“>

10.11.2018
15:56
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top