Головні новини

Влада могла замовити Гандзюк з метою підставити Садового — Речинський

Луценко, за своєю тупості, не розуміє, що злив Мосійчуку аудіо Садового він зробив себе об’єктом розслідування на причетність до вбивства Гандзюк. «Вбили ” під плівки» — перше, що напрошується.

Про це минулої ночі написав у ФБ колишній прес-секретар СБУ, екс-радник міністра внутрішніх справ, головний редактор сайту ОРД ” Станіслав Речинський.

До речі, Юрій Віталійович, а під плівки Мельниченка … ви в тій історії ким були? Як-то все більше сумнівів виникає у розігрується вами тоді і зараз ролі…

Дивлюся, як ці хлопці, на чолі з Луценком хвацько скачуть на свіжій могилі Гандзюк…

Як заради того, щоб притопити Садового, зливають і незрозумілу роботу СБУ за нього, і своїх «ручних», начебто Мосейчука…

Грязнейшая буде кампанія. Можливо і з трупами, бо більше вже нічого не працює, всі ці компромати, прослуховування, проглядки.

Після смерті Гонгадзе та плівок Мельниченка, в принципі, поріг чутливості був вже так завищений, що «завалити» конкурента можна тільки «замочивши» його фізично. Або «замочивши» десяток людей і зваливши це на конкурента.

Судячи по Юрію Луценку, ця команда на це готова. Так що даремно нардепи не зламали йому гру, і не проголосували за відставку в парламенті. Хоча, природно, це б не призвело до його відставки з-за порушеною процедури.

“>

10.11.2018
15:04
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top