Головні новини

Влада приховує правду: відомий журналіст назвав ймовірних замовників вбивства Гандзюк

Влада кидається в спробах приховати правду. Друзі і соратники фонтанують емоціями, намагаючись її відшукати.

Про це йдеться в статті політичного оглядача Сергія Рахманіна для свіжого випуску тижневика «Дзеркало тижня».

Незадовго до смерті Катерина заявила: «Майже впевнена, що у замовника в гардеробі висить форма з погонами… Саме з правоохоронцями був цей системний світоглядний конфлікт… Саме від них я отримувала погрози і попередження…».

«Примітно, що, за нашими відомостями, міністр внутрішніх справ виступав категорично проти передачі справи з НПУ в СБУ і створення парламентської тимчасової слідчої комісії. Служити доказом підозр Катерини ця інформація не може, але уваги, безумовно, заслуговує», — логічно відзначає автор.

Передуючи очікувану нервову реакцію деяких керівників правоохоронної системи, відразу обмовимося, що ніщо з наведеного нижче не є горезвісним «зливом» з матеріалів розслідування, йдеться в статті.

Всі відомості, що наводяться в тексті, отримані із відкритих джерел — матеріалів ЗМІ і бесід з політиками, журналістами і громадськими діячами, чиї імена, на їх прохання, ми не називаємо.

Автор називає ймовірних замовників вбивства Катерини Гандзюк. На його думку, це могли бути з різним ступенем імовірності Кирило Стремоусов, Ілля Ківа, Микола Паламарчук, Ігор Павловський, Владислав Мангер, Ігор Пастух, Андрій Гордєєв або Євген Рыщук.

«Пошук замовника — компетенція СБУ, винесення вироку — прерогатива суду. Додамо лише одне: завзятість, з яким провладні сили перешкоджали створенню тимчасової слідчої комісії парламенту, не здатної вплинути на хід слідства, але здатної привернути увагу до ефективності розслідування, наводить на тужливі думки, — зазначає оглядач. — За нашими відомостями, Банкова давала згоду на створення ТСК тільки за умови, що її діяльність буде завершена до закінчення року. Очевидно побоюючись, щоб підвищена увага до справи Гандзюк не завадило планам влади на 2019-й — рік подвійних виборів».

“>

10.11.2018
15:04
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top