Головні новини

Вулицями Одеси розгулює левеня: опубліковано відео

В елітному районі Одеси, в курортній Аркадії, кілька днів (так і вечорів) поспіль місцеві жителі і просто перехожі могли спостерігати незвичну картину.

По алеях неподалік від величезного житлового комплексу — висоток «Перлина» — абсолютно вільно прогулювався маленький левеня. Цілком живий — не іграшковий. При цьому малюк був один, його господарів поруч не спостерігалося.

«А ще було помітно, що левеня розгублений і наляканий», — стверджують очевидці.

Автору цих рядків довелося провести експеримент — поїхати до місця дислокації екзотичного звіра. Довелося кілька годин побродити по околицях, а ввечері левеня дійсно з’явився. Він бігав серед дерев, неподалік від житлового комплексу. Здалеку левеня був схожий на велику кішку — не «очеловеченную», а, швидше, дику. При найменшому наближенні до нього маленький хижак відразу ж зривався з місця і в результаті зник з поля зору.

Деякі місцеві жителі стверджують, що нібито левеня разом зі своїми господарями проживає в одній з квартир багатоповерхівки. Інші опитані переконані: хижак «втік подихати повітрям». Є й такі, хто вважає, що «нещасна тварина просто вигнали», мовляв «вже награлися».

Як би то не було, про подальшу долю левеня поки не відомо. Залишається загадкою і те, яким чином малюк опинився на вулиці.


“>

10.11.2018
15:56
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top