Головні новини

Жириновський: «Україна купалася б в золоті! Доїла б і Москву, і Брюссель. Тепер вони змушують нас? Як Крим і Донбас забирати все інше»

Одіозний російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що Україна нібито сама змушує країни-агресора захопити всі її території, як це вже сталося з Кримом і частиною Донбасу

Крім того, скандальний депутат Державної думи звинуватив Україну в тому, що вона вигнала екс-президента Януковича, зруйнувавши таким чином дружбу з Росією. Свої маячні міркування Жириновський озвучив в ефірі пропагандистської програми «Вечір з Володимиром Соловйовим» на телеканалі «Росія 1»

«Він (Янукович. — Ред.) б міг сидіти досі в Києві і отримувати величезні гроші! І Москва платила б, та ще був би тендер: Москва дала більше — Брюссель ще більше. Україна купалася б в золоті і в грошах! Не вмієте — слов’яни другого сорту, навіть третього, четвертого сорту! Елементарно можна було продовжувати доїти і Москву, і Брюссель. Ні — посварилися! Тепер вони змушують нас? Як Крим і Донбас забирати все інше», — висловився несамовитий політик.

“>

10.11.2018
15:04
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top