Головні новини

Знищує все живе: в Криму почалася страшна катастрофа

Екологи та громадські діячі в окупованій Росією Керчі в Криму забили тривогу через видобуток піску з плавнів Нижньо-Чурбашенского хвостосховища. Як стало відомо, в районі промивання піску після знищення частини дамби почали гинути тварини.

Злив хімікатів йде прямо в канал, з’єднаний з морем. У підсумку вся бруд від промивки та видобутку піску потрапляє на міський пляж, передаетКерчь.ФМ.

Медики повідомляють, що у жителів Приозерне з-за цього підвищилася кількість хронічних бронхолегеневих захворювань.

За словами фахівців, така діяльність провокує різні захворювання, у тому числі викривлення носової перегородки, що перешкоджають носовому диханню, алергічні захворювання органів дихання, хронічні захворювання бронхолегеневої системи з частотою загострення 2 і більше разів за рік, хронічні захворювання переднього відрізка ока (повік, кон’юнктиви, рогівки, сльозовивідних шляхів). Крім того, сильно страждає шкіра, з’являються новоутворення молочних залоз, жіночих і чоловічих статевих органів.

Керч.ФМ.

?Крим. Армянськ-2! Окупанти в Керчі знищили частину дамби сховища хімічних відходів — все йде в море і на міські пляжі. Почали гинути тварини. Медики навколишніх районів констатують сплеск різних захворювань. Окупанти знищують все живе https://t.co/n7GhmZMvKv pic.twitter.com/Qw9qD3lYIC

— Кримський бандерівець (@CrimeaUA1) 3 лютого 2019 р.

«>

04.02.2019
08:47
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Популярные новости

To Top